FAQ

JSOU VŠECHNY VAŠE SUROVINY PŘÍRODNÍ A BIO?

Naše produkty obsahují pouze čistě přírodní suroviny a také bio suroviny. Sami zatím certifikáty CPK či BIO nemáme. Naší prioritou je nakupování surovin od nejkvalitnějších dodavatelů a výrobců, pokud možno v bio kvalitě či s divokého sběru. Sami si některé byliny pěstujeme. Máme tak mnohem větší kontrolu nad jejich kvalitou. Někteří naši dodavatelé ještě nemají bio certifikát kvality, přestože své suroviny pěstují v podmínkách bio standardů. Tuto cestu máme raději, než mít špatně vonící bio surovinu od dodavatele, kterému nemůžeme důvěřovat. Pokud budete mít jakékoli dotazy, rádi Vám odpovíme. Můžete nám kdykoli poslat email.

MÁTE SEZNAM SUROVIN, KTERÉ ZÁSADNĚ NEPOUŽÍVÁTE?

Ano, v tomto odkazu.

JSEM BLOGER A CHCI NAPSAT O PRODUKTECH INDÍVO, JAK MOHU NĚJAKÉ PRODUKTY ZÍSKAT?

Děkujeme za Váš zájem. Moc si ceníme každého, kdo šíří povědomí o přírodní kosmetice. Prosíme, ozvěte se nám na blog@indivo.cz a my se vám ozveme hned, jak to bude možné. Práci s blogery máme rádi, ale máme trochu omezené možnosti.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ MI PRODUKT NEVYHOVUJE?

Ozvěte se nám na indivo@indivo.cz.  Ujistíme se, zda používáte produkt správně a zda jste využili všech možností, jak se výrobky Indívo sžít. Také máme rádi spokojené zákazníky, tak nám, prosíme, dejte vědět, co se děje a my se budeme snažit vám vyjít vstříc.

JAKÁ JE DOBA SPOTŘEBY MÉHO PRODUKTU?

Na všech obalech je uvedená doba spotřeby v podobě "Spotřebujte nejlépe do:" + měsíc/rok. Do této uvedené doby je vhodné produkt spotřebovat. Pokud to nestihnete, nic se nestane. Je akorát možné, že produkt žlukne, jelikož za studena lisované oleje a extrakty mají ke žluknutí sklony.

Naše mýdla se dostanou do vašich rukou nejdříve 5 týdnů po vyrobení. Do papíru je balíme také až těsně před cestou do svých nových domovů, to aby měla možnost stále dýchat, odpařovat vodu a díky tomu dozrát do pevnější kostky, která déle vydrží.

POUŽÍVÁTE V PRODUKTECH SÓJU?

Ano, vitamín E, který používáme obsahuje komplex tocopherolů z non - GMO sóji. Ve vlasovém séru používáme komplex keramidů, který je optimalizován přítomností sterolů a mastných kyselin ze sojových bobů. Taktéž non - GMO produkce.

POUŽÍVÁTE V PRODUKTECH GLUTEN?

Nepoužíváme žádné suroviny obsahující gluten. V mýdle Plující oblaka používáme koloidní vločky bez glutenu.

JAK POUŽÍVAT OBLIČEJOVÁ SÉRA?

Používejte 2 - 3 kapky na čistý a vlhký obličej a krk. Pomocí prstů jemně vklepávejte. Sérum se vstřebá do několika minut. Vyhněte se očním partiím. Pro péči o oční okolí nabízíme Oční sérum s nížším ředěním éterických olejů.

JAK MÁM SKLADOVAT MÝDLO, KTERÉ POUŽÍVÁM?

Doporučujeme skladovat přírodní mýdla na mýdlence. Mýdlenka umožní mýdlu zcela uschnout, takže vám vydrží mnohem déle.

JAKÉ PRODUKTY DOPORUČUJETE PRO ROSACEU?

Růžové mýdlo a Obnovující obličejové sérumObsahují nízké koncentrace éterických olejů z tonizačním efektem na jemné krevní kapiláry postižené rosaceou. Momentálně vyvíjíme i hydratační krém.

JAKÉ PRODUKTY DOPORUČUJETE PRO PÉČI O PLEŤ NÁCHYLNOU K AKNÉ?

Detoxikační exfoliační masku, SOS Spot sérum, Obličejové mýdlo s černým jílem a Kalibrační obličejové sérum.

JAK MÁM O VÝROBKY PEČOVAT?

Suroviny přírodního původu mohou vykazovat v závislosti na počasí i jiných vlivech přirozené drobné odchylky v látkovém složení, chuťových, čichových či barevných kvalitách. Tyto drobné odchylky jsou přírodním jevem, nejsou známkou nedostatečné kvality výrobků a důvodem k reklamaci. Produkty chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem, uchovávejte při teplotě od 5°C do 25°C.

ŠLEHANÝ BALZÁM SE MI ROZTEKL, CO S TÍM?

Během letních měsíců jsou naše šlehané balzámy náchylné na teplotu a mohou se roztéci. Pokud vám přijde balzám v létě, doporučujeme ho před prvním otevřením dát na hodinku do lednice. Balzám je šlehaný a může se sát, že dorazí a bude to vypadat, že dóza není plná. Balzám si ale pouze sesedl, jeho váha, ani vlastnosti se nijak nezměnily. Může být trochu hutnější, ale stále bude na pokožku moc příjemný, výživný a hlavně bezpečný.

 

 

 

 

 

Magazín

Sledujte nás na Instagramu

@indivo.organics
VYBERTE SI Z NAŠÍ KOLEKCE

Buďme přátelé

Přihlásíte-li se k odběru novinek, dostanete 10% slevu na první nákup.

ProduktyO násMagazínFAQObchodní podmínkyKontakt

Jsme tu pro Vás!

PO - PÁ, 10 - 16 hodin | 777 209 113 | indivo@indivo.cz