ČASTÉ DOTAZY

JSOU VŠECHNY VAŠE SUROVINY PŘÍRODNÍ A BIO?

Naše produkty obsahují pouze čistě přírodní suroviny a také bio suroviny. Sami zatím certifikáty CPK či BIO nemáme. Naší prioritou je nakupování surovin od nejkvalitnějších dodavatelů a výrobců, pokud možno v bio kvalitě či s divokého sběru. Sami si některé byliny pěstujeme. Máme tak mnohem větší kontrolu nad jejich kvalitou. Někteří naši dodavatelé ještě nemají bio certifikát kvality, přestože své suroviny pěstují v podmínkách bio standardů. Pokud budete mít jakékoli dotazy, rádi Vám odpovíme. Můžete nám kdykoli poslat email.

 CO MÁM DĚLAT, KDYŽ MI PRODUKT NEVYHOVUJE?

Ozvěte se nám na indivo@indivo.cz.  Ujistíme se, zda používáte produkt správně a zda jste využili všech možností, jak se výrobky Indívo sžít. Také máme rádi spokojené zákazníky, tak nám, prosíme, dejte vědět, co se děje a my se budeme snažit vám vyjít vstříc.

 JAKÁ JE DOBA SPOTŘEBY MÉHO PRODUKTU?

Na všech obalech je uvedená doba spotřeby v podobě "Spotřebujte nejlépe do:" + měsíc/rok. Do této uvedené doby je vhodné produkt spotřebovat. Pokud to nestihnete, nic se nestane. Je akorát možné, že produkt žlukne, jelikož za studena lisované oleje a extrakty mají ke žluknutí sklony.

Naše mýdla se dostanou do vašich rukou nejdříve 5 týdnů po vyrobení. Do papíru je balíme také až těsně před cestou do svých nových domovů, to aby měla možnost stále dýchat, odpařovat vodu a díky tomu dozrát do pevnější kostky, která déle vydrží.

JAK MÁM O VÝROBKY PEČOVAT?

Suroviny přírodního původu mohou vykazovat v závislosti na počasí i jiných vlivech přirozené drobné odchylky v látkovém složení, chuťových, čichových či barevných kvalitách. Tyto drobné odchylky jsou přírodním jevem, nejsou známkou nedostatečné kvality výrobků a důvodem k reklamaci. Produkty chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem, uchovávejte při teplotě od 5°C do 25°C.

ŠLEHANÝ BALZÁM SE MI ROZTEKL, CO S TÍM? 

Během letních měsíců jsou naše šlehané balzámy náchylné na teplotu a mohou se roztéci. Pokud vám přijde balzám v létě, doporučujeme ho před prvním otevřením dát na hodinku do lednice. Balzám je šlehaný a může se sát, že dorazí a bude to vypadat, že dóza není plná. Balzám si ale pouze sesedl, jeho váha, ani vlastnosti se nijak nezměnily. Může být trochu hutnější, ale stále bude fungovat zcela stejně.

VYRÁBÍTE OPALOVACÍ KRÉM?

Usilovně na tom pracujeme, ale zatím nejsme s výsledkem spokojeni. Vyrobit opalovací krém s určitým SPF není tak snadné, jak se může zdát. Na internetu koluje mnoho receptů na domácí opalovací krém s aktivní složkou, oxidem zinečnatým. To, že se do krému přimíchá kolem 20% oxidu zinečnatého neznamená, že bude vykazovat hned třeba SPF 30. Velmi záleží na konzistenci, použitých složkách a dokonalé disperzi oxidu zinečnatého. Za nás tedy prozatím rádi doporučujeme firmu Suntegrity, která nabízí tónované i čisté opalovací krémy pouze s obsahem oxidu zinečnatého. Dají se objednat i z Anglie.  Domácí výrobu opalovacího krému opravdu nedoporučujeme, protože bez potřebných testů opravdu nemáte jistotu ochrany.

 

  

Magazín

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY

Buďme přátelé

Přihlašte se k odběru exkluzivních nabídek, novinek a tipů pro zářivou a zdravou pleť

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních dat.

ProduktyO násMagazínFAQObchodní podmínkyOchrana osobních datKontakt

Jsme tu pro Vás!

PO - PÁ, 10 - 16 hodin | 777 209 113 | indivo@indivo.cz