ČASTÉ DOTAZY

JSOU VŠECHNY VAŠE SUROVINY PŘÍRODNÍ A BIO?

Naše produkty obsahují pouze čistě přírodní suroviny a také bio suroviny. Sami zatím certifikáty CPK či BIO nemáme. Naší prioritou je nakupování surovin od nejkvalitnějších dodavatelů a výrobců, pokud možno v bio kvalitě či s divokého sběru. Sami si některé byliny pěstujeme. Máme tak mnohem větší kontrolu nad jejich kvalitou. Někteří naši dodavatelé ještě nemají bio certifikát kvality, přestože své suroviny pěstují v podmínkách bio standardů. Pokud budete mít jakékoli dotazy, rádi Vám odpovíme. Můžete nám kdykoli poslat email.

 

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ MI PRODUKT NEVYHOVUJE?

Ozvěte se nám na indivo@indivo.cz.  Ujistíme se, zda používáte produkt správně a zda jste využili všech možností, jak se výrobky Indívo sžít. Také máme rádi spokojené zákazníky, tak nám, prosíme, dejte vědět, co se děje a my se budeme snažit vám vyjít vstříc.

 

JAKÁ JE DOBA SPOTŘEBY MÉHO PRODUKTU?

Na všech obalech je uvedená doba spotřeby v podobě "Spotřebujte nejlépe do:" + měsíc/rok. Do této uvedené doby je vhodné produkt spotřebovat. Pokud to nestihnete, nic se nestane. Je akorát možné, že produkt žlukne, jelikož za studena lisované oleje a extrakty mají ke žluknutí sklony.

Naše mýdla se dostanou do vašich rukou nejdříve 5 týdnů po vyrobení. Do papíru je balíme také až těsně před cestou do svých nových domovů, to aby měla možnost stále dýchat, odpařovat vodu a díky tomu dozrát do pevnější kostky, která déle vydrží.

JAK MÁM O VÝROBKY PEČOVAT?

Suroviny přírodního původu mohou vykazovat v závislosti na počasí i jiných vlivech přirozené drobné odchylky v látkovém složení, chuťových, čichových či barevných kvalitách. Tyto drobné odchylky jsou přírodním jevem, nejsou známkou nedostatečné kvality výrobků a důvodem k reklamaci. Produkty chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem, uchovávejte při teplotě od 5°C do 25°C.

ŠLEHANÝ BALZÁM SE MI ROZTEKL, CO S TÍM?

Během letních měsíců jsou naše šlehané balzámy náchylné na teplotu a mohou se roztéci. Pokud vám přijde balzám v létě, doporučujeme ho před prvním otevřením dát na hodinku do lednice. Balzám je šlehaný a může se sát, že dorazí a bude to vypadat, že dóza není plná. Balzám si ale pouze sesedl, jeho váha, ani vlastnosti se nijak nezměnily. Může být trochu hutnější, ale stále bude fungovat zcela stejně.

  

Magazín

Sledujte nás na Instagramu

@indivo.organics
VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY

Buďme přátelé

Přihlásíte-li se k odběru novinek, dostanete 10% slevu na první nákup. Slevový kupon vám bude zaslán emailem.

ProduktyO násMagazínFAQObchodní podmínkyKontakt

Jsme tu pro Vás!

PO - PÁ, 10 - 16 hodin | 777 209 113 | indivo@indivo.cz